Květen 2010

Fotomontáž z nudy..

16. května 2010 v 19:02 | Vdovy* |  Others
Nazdár.Konečne sa tu hlási stará vojna Vdovy.Neviem akosi som sa pozabudla,ale aj tak nemám čo pridávať som nejaká divná ja viem,ale čoskoro už hádam prejde toto úžastné obdobie takže..
Ale dnes som urobila jednu fotomontáž,s mojich fotiek dala som to do prostredia takého obchodíku.No proste vyjadruje to moje pocity z posledných dní tak si to kuknite.Budem rada za komentáre,čoskoro sa tu zase objavím pá...
niet čo dodať

MISFIT - 1. Kapitola

8. května 2010 v 2:23 Misfit
Ztratit přítele je to, co člověka poznamená už navždy. A ani když chce, nedokáže se s tím už nikdy pořádně smířit a vypořádat. Když Ayo zemře nejlepší a taky jediný přítel v jejím jinak osamělém a strádajícím životě, nechce se s tímto faktem vyrovnat. Touží po tom zemřít a být zase s ním.
S jediným člověkem, který ji kdy dokázal pochopit a plně naslouchat jejím slovům. Je to takový pocit, jako by člověk ztratil sám sebe. Jako by významná polovina jeho já chyběla. Polovina tak podstatná, že bez ní by život ani nemohl fungovat. Tak se asi cítí Ayo. Jako živočich odebraný od jeho druhu a strčený do klece. Otázka však zní, dokáže se Ayo s tímto vyrovnat a nadobro se odloučit? Nebo snad existuje ještě nějaká jiná možnost?

misfit-2.jpg picture by _Eri_


Máj lásky čas

1. května 2010 v 14:38 | Vdovy* |  Others
LOVE