Říjen 2010

Nevýslovne a neopísateľne sa TEŠÍM!!!!

18. října 2010 v 20:18 | Vdovy |  News
Takže opäť sa hlásim.Viem že vás moc zaťažujem Harrym ale ja ho proste zbožnujem a neviem ako by som to vydržala keby som vám to nepovedala aj keď už to viete no.Ja už to nemôžem vydržať už chcem sedieť v kine a žasnúť.

HP

Photo III

15. října 2010 v 12:10 | Eiko Akai
Nějak klesá návštěvnost :/ A komentáře. Ne, že bych si chtěla stěžovat.. Asi by to chtělo nějakej ten komix, žejo?

NEKOPÍROVAT ŽÁDNOU Z FOTEK, JSOU NEPODEPSANÉ !
DSC02620.jpg picture by _Eri_

Photo II

14. října 2010 v 12:23 | Eiko Akai
Dávám sem další fotku mojí tvorby. Co na ni říkáte?
DSC02516.jpg picture by _Eri_

Photography!!

11. října 2010 v 21:48 | Eiko 栄子 Akai
Včera jsem byla nafotit něco na téma podzim/deprese, klasický stav mojí duše. Nevim, jestli je to na fotkách poznat, každopádně vždycky upravuju barvy, kontrast a tyhle jednoduchosti, i když ve finále je to docela zdlouhavá záležitost a ne vždycky se to povede správně namíchat. Každopádně, pár fotek vám sem dám (rozodla jsem se publikovat po 1 fotografii, abych měla co přidávat :D) i když to není the sims téma..

DSC02720.jpg picture by _Eri_

Nadpis?

9. října 2010 v 10:03 | Eiko 栄子 Akai
Ahoj, budu vás teď chvíli zatěžovat mluvenim o ničem, ale zatim vám to bude muset stačit. Na blog jsem chvíli nic nepřidávala, protože jsem nestíhala a pobyt na notebooku mě akorát ještě víc unavil. Jinak, podle všeho budu mít novej, a od Apple *radostí skáče po gauči*. Já se v těch Macbookách moc nevyznám, ale jednoduše si vyberu ten nejlepší a bude to :D Teď zase zpátky na zem, fajn. O blogu, chtěla jsem se vás zeptat, co by jste tu tak přivítali? Snažim se přidávat především moji tvorbu, teď usilovně pracuju na komixu (a nakonec stejně zase nic nevymyslim, klasika). Co soutěž, nebo tak něco? Co by vás bavilo? Napište, okai?

(kdo by takovej nebral? :*)
xx Eiko

Digital drawing by Eiko

1. října 2010 v 13:13 | Eiko Akai
Okai, tohle sice nesouvisí se simíkama, ale musím to sem dát. Jako obvykle jsem si otevřela tuhle Photoshop, lol, a rozhodla se pro něco novýho, co jsem ještě nikdy nezkoušela. Vždycky se mi líbili a silně jsem obdivolala photoshopový kresby, ale v reálu jsem se o ně nikdy nepokoušela (akorát jsem asi 3 roky kreslila pixelkový obrázky, ale to je děsná patlanice, to vám teda řeknu. Kreslit se s obrázkem pixelek po pixelku je pěkná makačka). No a takže k věci. Podívala jsem se na návod, ale moc jsem z toho nepochopila. Jenom se z prázdný plochy během pěti minut stala kresba vypadající jako normální fotka a mě jenom spadla čelist. Skusila jsem to teda taky, byla to práce na 4 hodiny, možná na 3 abych nepřeháněla a výsledek, ten posoudit můžete sami. Akorát že jsem použila moc velej štětec, takže to není moc detajlný. PS: http://s667.photobucket.com/albums/vv34/_Eri_/?action=view&current=face_color_drawing_.jpg - plné rozlišení
so...

face_color_drawing_.jpg picture by _Eri_